Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRKolarze ponownie zawitają do Warki!

  Kolarze ponownie zawitają do Warki!

  Po raz trzeci zapraszamy mieszkańców Warki i okolic do udziału w rowerowym szaleństwie. W niedzielę 25 sierpnia rowerzyści opanują nasze miasto, które stanie się gospodarzem wyścigu kolarskiego ŻTC Bike Race oraz kolejnej edycji Mistrzostw Polski Służb Mundurowych.

  W poprzednich edycjach w zawodach Warkę reprezentowała kilkunastoosobowa grupa – mamy nadzieję, że tegoroczne zmagania przyciągną jeszcze większą liczbę mieszkańców naszej gminy – bo przecież rowery uwielbiamy! Ciężko temu zaprzeczyć skoro w letnie wieczory na ulicach częściej można spotkać rower niż samochód.

  Start i meta usytuowane będą na rynku. Kolarze przejadą wzdłuż rynku do ulicy Warszawskiej, potem do ronda Jana Pawła II, dalej ul. Puławską – wyjazd z Warki drogą 731. Dalej przez Piaseczno do Dębnowoli, gdzie skręcą w prawo, przez Klonową Wolę i Przylot dojadą do drogi 79, w którą skręcą w prawo – przez most na Pilicy do Mniszewa. Następnie przez Zagroby, Rozniszew, Zakrzew do drogi 730 w którą skręcą w prawo do Warki. Po przejechaniu mostu z ul. Mostowej skręcą w lewo w ul. Nowy Zjazd i w prawo w Aleję PTTK – podjazd do góry do ul. Farnej w którą skręcą w lewo i w prawo do rynku i mety. Pierwszy wyścig wystartuje o godz. 12:00.

  Wszystkich, którzy nie zdecydują się wziąć udziału w tym wydarzeniu zapraszamy na warecki rynek lub na trasę wyścigu aby podziwiać zmagania sportowców i zobaczyć radość zwycięzców!

  Redakcja

  Więcej informacji na temat wyścigów znajduje się na stronie www.ztc.pl w zakładce „wyścigi”.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE