Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejDobrze jest śpiewać Panu…

  Dobrze jest śpiewać Panu…

  16 czerwca o godz. 18:30 odbył się koncert scholi NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA działającej przy parafii  pod wezwaniem św. Mikołaj w Warce. Koncert zatytułowany ”DOBRZE JEST ŚPIEWAĆ PANU” był jednocześnie promocją płyty tejże grupy.

  Schola zaśpiewała religijne piosenki młodzieżowe z akompaniamentem gitary.

  W piwnicach Dworku panowała ciepła i rodzinna atmosfera. Zebrani goście z zainteresowaniem i skupieniem wysłuchali wszystkich piosenek. Po koncercie można było kupić płyty, które obecnie są do nabycia w Dworku przy ul. Długiej a także w najbliższą niedzielę  (23.06) w “dużym” kościele po każdej Mszy św.

  Z całego serca chcemy podziękować wszystkim tym, dzięki którym ta płyta mogła powstać:

  Kubie Szydło – w sposób szczególny za anielską cierpliwość,
  Kubie Kwiatkowskiemu i pracownikom portalu wwarce.pl – za projekt okładki i wykonanie  nadruku na płytę,

  Panu Józefowi Kazanie oraz naszemu Proboszczowi – ks. dziekanowi Stanisławowi Dobkowskiemu za wsparcie w naszym przedsięwzięciu.

  Nie można też zapomnieć o podziękowaniach dla ks. Grzegorza Smoły – opiekuna naszej grupy, który wspierał nas nie tylko duchowo ale również swoimi talentami…co można usłyszeć na naszej płycie…

  Zachęcamy do kupna i słuchania…

  Płyta powstała w ramach projektu “Kuźnia Aktywności” realizowanego przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. i Gminną Jednostkę Kultury “Dworek na Długiej”. Środki finansowe pochodzą z Funduszu Małych Grantów.

  autor: Karolina Nowak

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE