Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRRoztańczone i rozśpiewane wareckie "Mikołajki" z Siostrami Wajs i Stonogą!

  Roztańczone i rozśpiewane wareckie „Mikołajki” z Siostrami Wajs i Stonogą!

  To były niesamowite „Mikołajki”! 5 grudnia hala Centrum Sportu i Rekreacji została opanowana przez niemalże 2 tysiące dzieci (w dwóch turach) z przedszkoli i młodszych klas szkół podstawowych z całej gminy Warka.

  W ramach mikołajkowej zabawy wystąpiły „Siostry Wajs i Stonoga”. Zespół tworzą dwie siostry Agnieszka i Patrycja a towarzyszy im grupa taneczna.  Artystki podczas dwóch koncertów zaśpiewały piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych a pochodzące z dwóch autorskich płyt.

  Zanim jednak rozpoczęła się zabawa na scenie, wszystkich w imieniu Burmistrza Warki oraz Organizatorów i Partnerów powitał prowadzący imprezę – dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” Andrzej Zaręba. Następnie dzieci radosnymi okrzykami przywitały Świętego Mikołaja, który obiecał wszystkim dzieciom na zakończenie zabawy słodkie upominki. Podczas koncertu, już od pierwszych dźwięków „Siostry Wajs” miały świetny kontakt z młodą publicznością. Dzieci szalały w rytm muzyki, i z szerokim uśmiechem na ustach próbowały powtarzać słowa i choreografię. Artystkom na scenie towarzyszyli tancerze, którzy prezentowali zabawną choreografię przygotowaną specjalnie do prezentowanych utworów.

  Na zakończenie koncertów wszystkie dzieci otrzymały od Św. Mikołaja paczuszki ze słodkimi niespodziankami.

  Organizatorzy i Partnerzy dziękują wszystkim uczestnikom „Wareckich Mikołajek” za obecność i wspólną zabawę!

  Organizatorzy i Partnerzy gminnych Mikołajek:

  • Samorząd Miasta i Gminy Warka,
  • Centrum Sportu i Rekreacji,
  • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”,
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej,
  • Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.,

  Foto – CeSiR i Dworek na Długiej

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE