Więcej
  Strona głównaSportSukcesy wareckich młodzików

  Sukcesy wareckich młodzików

  16 GOLI W JEDNYM MECZU dla KS WARKA U-12. Najmłodsi zawodnicy KS WARKA odnoszą trzecie zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach Radomskiej Ligi Młodzików U-12. W ostatnim meczu z UKS LIPIE zwyciężają 16:1.

   

  Najmłodsza drużyna KS WARKI wspaniale radzi sobie w rozgrywkach piłki nożnej swojego rocznika. Do tej pory podopieczni Grzegorza Dacki mogą się pochwalić trzema zwycięstwami i tylko jedną porażką, co daje im aktualnie drugie miejsce w tabeli rozgrywek! Przed nimi lepsi są tylko zawodnicy z Radomiaka II Radom. Poziom rozgrywek jest naprawdę wysoki. Depczą im po piętach inne radomskie drużyny: Młodzik Radom i Broń Radom, dlatego trzeba będzie walczyć w każdym meczu o cenne punkty.

  W pierwszym debiutancki meczu młodzi zawodnicy KS WARKA zmierzyli się z doświadczonym zespołem LEGION RADOM. Choć dla młodych warczan był to pierwszy ligowy mecz, zaskoczyli wszystkich strzelając bramkę już w pierwszej połowie! Taki obrót sprawy zadziwił nawet trenera drużyny przeciwnej. Choć zawodnicy Warki dobrze rozpoczęli mecz w miarę upływu minut szło im trochę trudniej. Zmobilizowani zawodnicy Radomia zaczęli strzelać bramki i grać bardziej zdecydowanie. Mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla LEGIONU RADOM. I była to tylko jedyna porażka naszych. W kolejnych spotkaniach poszło im znacznie lepiej. W drugim spotkaniu KS WARKA U-12 zmierzyła się z JAGUAR WOLANÓW. Był to dobry dzień na pierwsze zwycięstwo, bowiem nasi młodzi zawodnicy grali na własnym „podwórku” . Na boisku mieli okazję pojawić się wszyscy zawodnicy zespołu, a ich dobra gra odzwierciedliła się w wyniku. Sześć goli powędrowało na konto Warki, co bardzo ucieszyło trenera, zawodników oraz zgromadzonych rodziców. Mecz skończył się ostatecznie wynikiem 6:4 dla KS Warka.

  Po raz drugi młodzi zawodnicy zaskoczyli wszystkich w spotkaniu z MŁODZIKIEM RADOM. Mecz nie należał do łatwych. Wszystkie radomskie drużyny prezentują dobry styl gry i wysoką formę. Ale i tym razem, na naszych zawodników nie było mocnych. W wyjazdowym meczu odnieśli kolejne zwycięstwo sprawiając tym samym miłą niespodziankę trenerowi. KS WARKA – MŁODZIK RADOM (4 : 2)

  W ostatnim meczu drużyna KS WARKA zdeklasowała przeciwnika. Zawodnicy z Warki nie dali szans rówieśnikom z Lipia, strzelając aż 16 bramek. Największą ilość bramek w tym meczu zdobył Zieliński Kacper. Pokonał on bramkarza gospodarzy aż 6 razy. Kolejno bramki zdobywali: Kostrzewa Dawid – 5, Tuszyński Mikołaj – 2, Zdunek Bartek – 1, Kłoczko Jakub – 1, Janczewski Bartłomiej – 1. Na taki wynik meczu przekłada się dobra gra całego zespołu. Dlatego też trzeba pochwalić za grę wszystkich zawodników WARKI. Oby tak dalej chłopaki!

  A już w niedzielę przed nimi bardzo trudny mecz z BRONIĄ II RADOM. Wszystkich miłośników piłki nożnej już dziś zapraszamy na to spotkanie, które odbędzie się w Warce na Stadionie Miejskim.

  Bycie zawodnikiem KS WARKA to nie tylko mecze lecz również solidna praca na treningach. Niebyło by wyników bez systematycznej pracy zawodników. Mecze przynoszą wiele satysfakcji, ale żeby dobrze grać i zwyciężać trzeba trochę potrenować. Nabór do drużyny ciągle trwa. Zatem jeśli jesteś miłośnikiem piłki nożnej zapraszamy na treningi dla najmłodszych piłkarzy ( roczniki 2001 i 2002) Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30. Informacje można uzyskać od trenera Grzegorza Dacki tel. 604 171 197.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE