Baśń o rycerzu bez konia on line

Baśń o rycerzu bez konia on line

Zbierzcie swoje rodziny przed ekrany odbiorników i wspólnie obejrzyjmy spektakl Teatru Barnaby. Podzielcie się tym wyjątkowym wydarzeniem w mediach społecznościowych i zaproście Waszych znajomych!

Bezpłatna premiera online familijnej baśni rycerskiej dla dzieci już w środę 6 maja o godzinie 18:00 na profilach:

https://www.facebook.com/oksibp/

https://www.youtube.com/channel/UCAEOQQtBm61cpglRNSBAwqg/featured

 

Krótki opis spektaklu:

Dawno, dawno temu, w jednym z najodleglejszych królestw, żył sobie rycerz bez konia…

Tak, tak, rycerz bez konia. Powiecie: Każdy rycerz ma przecież swojego konia! Niestety, ten wojownik szedł przez życie samotnie i to czyniło go bardzo nieszczęśliwym. Czy koń odnajdzie swojego rycerza? Czy rycerz znajdzie konia? Oto jest pytanie…

Baśń o rycerzu bez konia zrealizowana przez Teatr Barnaby, to wartki spektakl lalkowy o rycerzu i koniu, którzy próbują się odnaleźć. Na swoich drogach spotykają mnóstwo barwnych postaci m.in. księżniczkę, czarodzieja, a nawet smoka. Spektakl to zabawna, bogata muzycznie opowieść o marzeniach i przyjaźni.

 

Po obejrzeniu spektaklu zachęcamy  Państwa do bezpłatnego pobrania propozycji zabaw przygotowanych i sprawdzonych przez metodyków oraz pedagogów.  Zabawy dostosowane są do dwóch kategorii wiekowych oraz tematyki spektaklu. Ich celem jest rozwijanie umiejętności rozpoznawania i wyrażania emocji.

Link poniżej:

https://atrybut.com.pl/2020/04/27/basn-o-rycerzu-bez-konia/

Udostępnij:
← Seniorzy „Solidarnie z bohaterami czasu epidemii” nadal szyją dla Warki! Gmina Warka usatysfakcjonowana decyzjami PKP PLK S.A. →

Dodaj komentarz