11.6 C
Warka
czwartek, 30 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejBaśń o rycerzu bez konia on line

  Baśń o rycerzu bez konia on line

  Zbierzcie swoje rodziny przed ekrany odbiorników i wspólnie obejrzyjmy spektakl Teatru Barnaby. Podzielcie się tym wyjątkowym wydarzeniem w mediach społecznościowych i zaproście Waszych znajomych!

  Bezpłatna premiera online familijnej baśni rycerskiej dla dzieci już w środę 6 maja o godzinie 18:00 na profilach:

  https://www.facebook.com/oksibp/

  https://www.youtube.com/channel/UCAEOQQtBm61cpglRNSBAwqg/featured

   

  Krótki opis spektaklu:

  Dawno, dawno temu, w jednym z najodleglejszych królestw, żył sobie rycerz bez konia…

  Tak, tak, rycerz bez konia. Powiecie: Każdy rycerz ma przecież swojego konia! Niestety, ten wojownik szedł przez życie samotnie i to czyniło go bardzo nieszczęśliwym. Czy koń odnajdzie swojego rycerza? Czy rycerz znajdzie konia? Oto jest pytanie…

  Baśń o rycerzu bez konia zrealizowana przez Teatr Barnaby, to wartki spektakl lalkowy o rycerzu i koniu, którzy próbują się odnaleźć. Na swoich drogach spotykają mnóstwo barwnych postaci m.in. księżniczkę, czarodzieja, a nawet smoka. Spektakl to zabawna, bogata muzycznie opowieść o marzeniach i przyjaźni.

   

  Po obejrzeniu spektaklu zachęcamy  Państwa do bezpłatnego pobrania propozycji zabaw przygotowanych i sprawdzonych przez metodyków oraz pedagogów.  Zabawy dostosowane są do dwóch kategorii wiekowych oraz tematyki spektaklu. Ich celem jest rozwijanie umiejętności rozpoznawania i wyrażania emocji.

  Link poniżej:

  https://atrybut.com.pl/2020/04/27/basn-o-rycerzu-bez-konia/

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE