Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRMagiczny i czarujący Pan Buźka specjalnie dla dzieci...

  Magiczny i czarujący Pan Buźka specjalnie dla dzieci…

  Pierwszy tegoroczny „Jarmark Śniadaniowy na Wareckim Rynku” z racji rozpoczynających się wakacji będzie pełen atrakcji dla najmłodszych. Warto już dziś zarezerwować sobie niedzielę 28 czerwca 2020r. w godz. 10-14 aby wspólnie z dziećmi spędzić magiczny czas…

  Oprócz dobrego jedzenia serwowanego przez członków Szlaku Jabłkowego i Koła Gospodyń Wiejskich, dmuchańców, animacji dla dzieci oraz wizyty Minionka i Strażaka Sama uczestników czarować magią będzie Pan Buźka. Poznać będzie go można łatwo dzięki charakterystycznemu, pełnemu radosnych żółtych barw, strojowi. Animacje i czary Pana Buźki to przede wszystkim potężna dawka pozytywnej energii i humoru. Opierają się na tańcach, zabawach i czarach w takt muzyki i angażują przy tym wszystkie dzieci jednocześnie. To przezabawne, familijne show wypełnione gagami i żartami wywołującymi pozytywny nastrój. Podczas występu publiczność bierze czynny udział pomagając magikowi czarować i wypowiadać zaklęcia.

  Oj będzie się działo!!! Zapraszamy 28 czerwca na warecki Rynek!

   

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE