„(Nie)znajomi” w kolejnym Kinie Plenerowym „na Skrzynce”

„(Nie)znajomi” w kolejnym Kinie Plenerowym „na Skrzynce”

Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” dzięki dotacji z Funduszu Społecznego Grupy Żywiec realizuje projekt w ramach którego na wareckim Rynku odbędzie się 10 filmowych spotkaniach Kina Plenerowego „na Skrzynce”.

Drugą projekcją  w naszym kinie będzie w dniu 3 lipca o godzinie 21.30  film „(Nie) znajomi„ w reżyserii Tadeusza Śliwy, w którym występuje plejada gwiazd  z Tomaszem Kotem i Mają Ostaszewską na czele.

Film opowiada o grupie przyjaciół, która decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

Zarówno sam film , jak i obsada aktorska zebrali pozytywne opinie krytyków filmowych , którzy określili go m.in. jako „udaną tragikomedię, satyrę społeczną na dzisiejsze mieszczaństwo…” (Vogue) , „Powtórka z towarzyskiej gry w otwarte karty (a raczej smartfony). Spolszczenie nie tylko w dialogach, ale i mentalności. Jeśli recyklingować, to właśnie tak.” (Co jest grane)

Ten film po prostu trzeba obejrzeć!

Wstęp wolny. Podczas seansów będzie można kupić przekąski oraz napoje.

Uwaga! W razie niesprzyjającej pogody, seans odbędzie się w namiocie usytuowanym na wareckim Rynku.

Udostępnij:
← PO PRZEKĄTNEJ. Kalifornijska Grupa KrakArt - Wystawa w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce "Najlepszy" na początek Kina Plenerowego "na Skrzynce" →

Dodaj komentarz