1.1 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaBlogiKS Warka zagra w Kozienicach

  KS Warka zagra w Kozienicach

  Piłkarze KS-u Warka rozegrają w najbliższą sobotę kolejny mecz sparingowy. W Kozienicach zmierzą się z miejscową Energią. Wydaje się, że gospodarze zawieszą wysoko poprzeczkę podopiecznym Łukasza Wiśnika. Zapowiada się bardzo ciekawa konfrontacja.

  Przypomnijmy, że sobotni rywal KS-u Warka jest niżej notowany. Występuje na boiskach radomskiej „okręgówki”. Do tej pory podczas przygotowań do nowego sezonu Energia potrafiła wykazać się skutecznością. W miniony weekend pokonała aż 6:0 MKS Ruch Ryki.

  Sobotni bój jest niezwykle istotny także dla KS-u Warka. Podopieczni Wiśnika solidnie trenują podczas przygotowań do ligowych zmagań. Do tej pory w sparingach dwukrotnie zremisowali. Najpierw 2:2 z Legią Warszawa (Centralna Liga Juniorów), a później 1:1 z Ceramiką Opoczno. Zespół Wiśnika mierzy wysoko, a znaczącą rolę postara się odegrać zwłaszcza podczas walki o punkty.

  MARCIN KAŹMIERSKI

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE