Derby powiatu w Warce

Derby powiatu w Warce

W niedzielę, 9 sierpnia piłkarze KS-u Warka rozegrają drugi ligowy mecz w obecnym sezonie. Na swoim terenie zmierzą się z Mazowszem Grójec. Czy podopieczni Łukasza Wiśnika w derbach powiatu grójeckiego zdobędą komplet punktów? Zapowiada się bardzo ciekawa konfrontacja.

Wydaje się, że w najbliższą niedzielę piłkarze KS-u Warka staną przed bardzo trudnym zadaniem. Jak wiadomo derby rządzą się jednak swoimi prawami. Przypomnijmy, że drużyna Łukasza Wiśnika w pierwszym meczu w obecnym sezonie zaledwie zremisowała 0:0 z Hutnikiem Huta Czechy. A co można powiedzieć o najbliższym rywalu KS-u Warka? Mazowsze już na inaugurację pokazało charakter. Przed własną publicznością rozbiło aż 4:0 Radomiaka II Radom. I z pewnością wzmocniona ekipa Macieja Soroki postara się pójść za ciosem. Nie ma wątpliwości, stawka pojedynku jest spora.

Z pewnością niedzielna konfrontacja będzie wyjątkowa zwłaszcza dla Rafała Sobczaka. Napastnik KS-u Warka przez wiele lat reprezentował barwy Mazowsza. Sentyment z pewnością pozostał.

 

KS Warka – Mazowsze Grójec, niedziela 9 sierpnia, godz. 17.00.

 

MARCIN KAŹMIERSKI

Udostępnij:
← Umowa podpisana. Brzegi Pilicy w Warce bedą przyjaźniejsze dla turystów Szczęśliwi w nowym miejscu – teraz jeszcze bliżej do Stowarzyszenia W.A.R.K.A. →

Dodaj komentarz