0.7 C
Warka
środa, 7 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaBlogiDerby powiatu w Warce

  Derby powiatu w Warce

  W niedzielę, 9 sierpnia piłkarze KS-u Warka rozegrają drugi ligowy mecz w obecnym sezonie. Na swoim terenie zmierzą się z Mazowszem Grójec. Czy podopieczni Łukasza Wiśnika w derbach powiatu grójeckiego zdobędą komplet punktów? Zapowiada się bardzo ciekawa konfrontacja.

  Wydaje się, że w najbliższą niedzielę piłkarze KS-u Warka staną przed bardzo trudnym zadaniem. Jak wiadomo derby rządzą się jednak swoimi prawami. Przypomnijmy, że drużyna Łukasza Wiśnika w pierwszym meczu w obecnym sezonie zaledwie zremisowała 0:0 z Hutnikiem Huta Czechy. A co można powiedzieć o najbliższym rywalu KS-u Warka? Mazowsze już na inaugurację pokazało charakter. Przed własną publicznością rozbiło aż 4:0 Radomiaka II Radom. I z pewnością wzmocniona ekipa Macieja Soroki postara się pójść za ciosem. Nie ma wątpliwości, stawka pojedynku jest spora.

  Z pewnością niedzielna konfrontacja będzie wyjątkowa zwłaszcza dla Rafała Sobczaka. Napastnik KS-u Warka przez wiele lat reprezentował barwy Mazowsza. Sentyment z pewnością pozostał.

   

  KS Warka – Mazowsze Grójec, niedziela 9 sierpnia, godz. 17.00.

   

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE