Strona głównaInstytucjeCeSiRWystrzałowe lato po raz drugi

Wystrzałowe lato po raz drugi

Po raz drugi w tym sezonie warecka młodzież i dzieci wzięli udziału w turnieju Laser Paintball. Atmosfera była gorąca nie tylko ze względu na upały.

Tak jak poprzednio orlikowe boisko 11 sierpnia zmieniło się w poligon z pompowanymi przeszkodami, a chętni do zabawy ze względów bezpieczeństwa zostali podzieleni na kilkuosobowe drużyny. Następnie instruktor przydzielił sprzęt, przypomniał zasady gry i można było rozpocząć zabawę.

Paintball laserowy polega na zdobywaniu punktów poprzez strzelanie z repliki broni w urządzenie LED innego gracza. Wygrywał zespół, który zgromadził najwięcej punktów. Paintball laserowy jest w 100% bezpieczny, bo nie ma bolesnych i brudzących kulek z farbą. Gra uczy logicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji oraz taktyki. Pomaga oderwać się od wirtualnego świata komputerów, przenosząc rozgrywkę na powietrze, połączoną z wysiłkiem fizycznym.

Do wspólnej rywalizacji chętnych nie brakowało.

CeSiR Warka

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE