4.4 C
Warka
wtorek, 21 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaBlogidWorek z Piosenką... i Adam Bień

  dWorek z Piosenką… i Adam Bień

  23 października od godziny 18:00 Dworek na Długiej będzie miejscem prezentowania twórczości literackiej i nie tylko… bowiem tego dnia poza 20. wieczorkiem poetyckim „Dobry Wieczór”, o godzinie 19:00 odbędzie się pierwszy w tym sezonie „dWorek z Piosenką”. Tym razem na dworkowej scenie wystąpi młody wokalista, gitarzysta i pianista, który z powodzeniem wykonuje covery utworów znanych na całym świecie – Adam Bień.

  Od lat jako muzyk sesyjny związany z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Artysta występował także w największych produkcjach musicalowych w kraju. Priorytetem jego działań jest własna muzyka. Na Polskim rynku wydał 4 single, które zyskały popularność w wielu rozgłośniach radiowych w Polsce i za granicą.

  W swoim programie akustycznych koncertów Adam Bień prezentuje największe polskie i światowe przeboje a także autorskie kompozycje w akustycznych aranżacjach.

  Artysta wiele lat związany był z teatrami Studio Buffo i Teatr Komedia w Warszawie.

  Zapraszamy!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE