Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWareckie aukcje dla WOŚP… mega atrakcje!

  Wareckie aukcje dla WOŚP… mega atrakcje!

  Już 31 stycznia odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku także Warka zagra i będzie zbierała środki na rzecz „laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”.

  Finał WOŚP widoczny jest głównie na ulicach Polskich miast. Co roku w najgorętszą niedzielę stycznia wychodzą na ulice miast wolontariusze, którzy zbierają pieniądze do puszek. Jednak równie ważne jest to, co dzieje się w Internecie – a szczególnie w dobie pandemii. Tu właśnie poprzez serwis charytatywni.allegro.pl odbywają się aukcje ciekawych rzeczy bądź atrakcji. Warecki Sztab WOŚP również zdobył wiele ciekawych przedmiotów na licytacje. Dzięki nim jesteśmy w stanie zdobyć więcej pieniędzy na najnowocześniejszy sprzęt medyczny ratujący ludzkie życie. Każdy kupujący otrzymuje przedmiot bądź udział w niecodziennym wydarzeniu. Każda z tych rzeczy jest pamiątką, która przypomni o udzielonym wsparciu.

  Wszystkie aukcje wystawione przez warecki sztab WOŚP znajdziesz tu:

  https://allegro.pl/uzytkownik/kamilagostkowska?bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-2-0112

  W tegorocznych aukcjach można wylicytować m.in.:

  – gadżety WOŚP (poduszki, koszulki, breloczki, magnesy, torby itp.)

  – zestawy przetworów z jabłek od KGW w Goszczynie, zestaw gadżetów od „Jabłek grójeckich”, zestawy gadżetów 700-lecia Warki,

  – radio lampowe z 1940 r.

  – koszulki Legii Warszawa z autografami sportowców

  – książki z autografami o różnej tematyce, m.in. Grzegorza Łapanowskiego, Łukasza Konika, Andrei Czasak, Remigiusz Mróz, Katarzyna Bonda, Kazika Staszewskiego

  – karta Play z autografem Jurka Owsiaka

  – płyty z muzyką z autografami artystów – Pectus, Urszula, Kazik Staszewski, Boys, Enej,

  – „wyjątkowe chwile” – lot helikopterem, lot motolotnią, trening z Fitmamą Magdą Paprocką,

  – unikatowa czekoladowa torebka E. Wedel

  – rękawice bokserskie Sashy Sidorenko

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE