0.9 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaBlogiWARKA POMAGA ❤ Słodka kawiarenka dla Dominika!

  WARKA POMAGA ❤ Słodka kawiarenka dla Dominika!

  Po raz kolejny wolontariusze i ludzie dobrej woli nie pozostają obojętni na ludzką krzywdę. Tym razem przyłączamy się do akcji zbierania funduszy dla Dominika Wojdalskiego, który walczy z nawrotem białaczki.

  Od kilku dni w wareckich sklepach można dostrzec puszki i plakaty informujące o dalszej walce Dominika z chorobą. Zachęcamy do wspierania akcji.

  W najbliższą niedzielę 21 lutego w godzinach 10-14 przed bramą kościoła św. Mikołaja w Warce, będzie działała charytatywna kawiarenka.

  Serdecznie zapraszamy do zakupu słynnych już domowych wypieków, produktów od lokalnych przedsiębiorców, jak również grillowanych oscypków prosto z Zakopanego. Ponieważ pogoda w ostatnim czasie nas nie rozpieszcza, zapraszamy także na pyszną, rozgrzewającą zimową herbatę.

  Całkowity dochód ze sprzedaży będzie zbierany do puszek i zostanie przekazany na leczenie Dominika Wojdalskiego.

  https://www.siepomaga.pl/dominik-wojdalski

  Osoby, które chciałyby przekazać nam swoje wypieki, mogą przynieść je do Dworku na Długiej w sobotę w godzinach 17-19. Z góry dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

  Pomaganie jest fajne!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE