II Warecki Rajd Rowerowy – Kręcimy 700 km na 700-lecie Warki

II Warecki Rajd Rowerowy – Kręcimy 700 km na 700-lecie Warki

II Warecki Raj Rowerowy oprócz tego, że  staje się przestrzenią w której spotykają się ludzie mający podobne pasje, a dodatkowo chcą realizować je w towarzystwie Pana Boga, jest też wydarzeniem którym chcemy włączyć się w obchody 700-lecia Warki.

Organizatorzy Rajdu, tj. Parafia św. Mikołaja, Wspólnota młodzieżowa TAU oraz sklep Rowerologia chcą zaprosić wszystkich uczestników tego wydarzenia do podjęcia wyzwania przejechania rowerem w tym sezonie wakacyjnym – 700km z okazji 700-lecia naszego Miasta.

Wyzwanie rozpoczniemy wspólnie, tym sposobem każdy z uczestników będzie miał już na swoim koncie przejechane 50km. Na tych, którzy pokonają ten dystans jako pierwsi czekają specjalne nagrody. O szczegółach podjęcia się tego wyzwania opowiemy uczestnikom podczas rajdu.

Jeśli doskwiera Ci już pandemiczny niedobór aktywności, jeśli tęsknisz za czasem spędzonym na łonie natury z ludźmi, którzy postrzegają rzeczywistość podobnie do Ciebie, jeśli chciałbyś uczcić 700lat swojego miasta – nie czekaj weź udział w II Wareckim Rajdzie Rowerowym.

Zapisy na Rajdu trwają do czwartku 6 maja włącznie – ZAPISZ SIĘ NA RAJD KLIKAJĄC TU.

Rajd wyruszy na drogi 8 maja 2021 ok. godziny 9:00. ZOBACZ SZCZEGÓŁY RAJDU.

Udostępnij:
← Upamiętniliśmy 230. rocznicę Konstytucji 3 maja i posadziliśmy "Cis Papieski" Pomoc żywnościowa dla mieszkańców Gminy Warka →

Dodaj komentarz