Więcej
  Strona głównaBlogiKS Warka poznał pucharowego rywala

  KS Warka poznał pucharowego rywala

  Piłkarze KS-u Warka wiedzą już z kim zmierzą się w I rundzie Mirax Pucharu Polski. Podopieczni nowego trenera, Jerzego Engela Juniora zagrają na wyjeździe z Kraską Jasieniec. Ten pojedynek już w sierpniu.

  Nie ma wątpliwości, pucharowe zmagania w Mirax Pucharze Polski na szczeblu okręgu radomskiego zapowiadają się niezwykle interesująco. Udział w rywalizacji weźmie ponad 60 drużyn. W pierwszej rundzie zaprezentują się ekipy z B, oraz A klasy, a także z radomskiej „okręgówki”. Wydaje się, że najciekawiej będzie w Pionkach, gdzie miejscowy Proch podejmie Drogowca Jedlińsk.

  W poniedziałek, 19 lipca swojego rywala w I rundzie Mirax Pucharu Polski poznali piłkarze KS- u Warka. Zmierzą się z niżej notowaną Kraską Jasieniec. Choć podopieczni Konrada Główki w minionym sezonie na A- klasowych boiskach nie odegrali znaczącej roli, to zapewne postawią się podopiecznym Jerzego Engela Juniora. Nie da się ukryć, że faworytem meczu w Jasieńcu jest KS Warka. Pucharowa rywalizacja rządzi się jednak swoimi prawami. Tutaj wszystko się może zdarzyć…

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE