-8 C
Warka
poniedziałek, 4 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeSzlachetna Paczka w Warce już po raz szósty!

  Szlachetna Paczka w Warce już po raz szósty!

  Pomaganie innym przynosi mnóstwo pozytywnych emocji. Daje satysfakcję i pozwala zobaczyć uśmiech u osób, które już dawno nie czuły radości. Bycie wolontariuszem Szlachetnej Paczki daje tych korzyści jeszcze więcej. Pozwala na samorealizację, umożliwia poznanie nowych, ciekawych osób. Dzięki tej roli można docenić swoje życie, zrozumieć, że problemy, z którymi na co dzień się zmagamy są błahe i łatwe do pokonania.
  Jeśli sam chcesz się przekonać, jak to jest być wolontariuszem Szlachetnej Paczki, to zgłoś się na www.superw.pl i weź udział w rekrutacji wybierając rejon w Warce.

  Gwarantujemy, że razem zmienimy czyjeś życie na lepsze. Możemy Ci także obiecać mnóstwo dobrej zabawy, a także to, że Szlachetna Paczka wciągnie Cię tak, że zostaniesz z nami na kolejne lata!

  W razie dodatkowych pytań pisz śmiało na fanpage Szlachetnej Paczki w Warce lub kontaktuj się z Kasią, która jest liderem wareckiego rejonu – tel: 693-538-707.
  Razem możemy więcej!

  Szlachetna Paczka Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE