-0.7 C
Warka
piątek, 3 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS WarkaKS Warka pokonał Szydłowiankę Szydłowiec

  KS Warka pokonał Szydłowiankę Szydłowiec

  Od zwycięstwa rozpoczęli ligowe zmagania w nowym sezonie piłkarze KS-u Warka. W niedzielę, 15 sierpnia pokonali na swoim terenie 2:0 Szydłowiankę Szydłowiec.

  Bohaterem niedzielnego meczu był Kacper Zieliński, który strzelił dwa gole. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Ekipa Jerzego Engela Juniora odniosła bardzo ważne zwycięstwo. Cieszy zwłaszcza to, że w zespole gospodarzy wystąpiło dużo miejscowych zawodników.

  Już w pierwszej kolejce nowego sezonu ligowego nie brakowało niespodzianek. Cenny punkt w meczu z LKS- em Promna wywalczyła Jodła Jedlnia – Letnisko. Oronka Orońsko pokonała niespodziewanie 1:0 Radomiaka II Radom. Pozostałe pojedynki także dostarczyły sporych emocji.

  KS Warka – Szydłowianka Szydłowiec 2:0 (0:0)

  Bramki: Zieliński 2

  KS Warka: Sładkowski, Lenarczyk, Makuch, Wilczyński, Witkowski, Kasprzyk, Potrzebowski, Malinowski, Madej, Bylak, Zieliński.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE