Strona głównaBlogiUWAGA! W niedzielę 22 sierpnia ograniczenia w ruchu!

UWAGA! W niedzielę 22 sierpnia ograniczenia w ruchu!

W niedzielę 22 sierpnia Warka będzie gospodarzem wyścigu kolarskiego z cyklu ŻTC BIKE RACE oraz Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kolarstwie Szosowym. Z tego powodu w godzinach 11:30-15:30 zostanie wyłączony ruch w Alei PTTK od ulicy Nowy Zjazd – dalej Farna (na wysokości Przechodniej) – Plac Czarnieckiego – Senatorska (odcinek wzdłuż Rynku) – Warszawska (od ulicy Lotników do Długiej).

Pozostałe fragmenty trasy wyścigu (skrzyżowania) będą zamykane czasowo podczas przejazdu zawodników.

Prosimy o nie parkowanie samochodów w obszarze Rynku gdzie odbywać się będzie główna część zawodów tj. start, meta i dekoracje.

Wyścig składa się z 1-4 okrążeń o długości 29 km każde dlatego zawodnicy najwyższej klasy startowej będą czterokrotnie przemierzać tę samą trasę. Początek wyścigu o godz. 12:00 na wareckim rynku. Finisz zawodników najwyższej klasy startowej ok. 14:30. Zapraszamy do kibicowania!

Prosimy o wyrozumiałość i zachowanie szczególnego bezpieczeństwa.

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE