Więcej
  Strona głównaInstytucjeGazeta „Aktywny Senior” już jest!

  Gazeta „Aktywny Senior” już jest!

  Kolejne wydanie magazynu „Aktywny Senior” adresowanego dla seniorów – także z gminy Warka, już dostępne! Gazetę można dostać bezpłatnie m.in. w siedzibie wydawcy – Stowarzyszenia W.A.R.K.A.

  – Publikacja skierowana jest do osób starszych. Jej celem jest dostarczenie cennych informacji, a także inspirowanie do różnego rodzaju aktywności. Poruszane tematy oscylują wokół spraw z zakresu stylu życia, kultury, rozrywki, pasji, integracji. Gazetę tworzą pełni pasji i zaangażowania Seniorzy, którzy są autorami wszystkich materiałów redakcyjnych – mówi Agnieszka Łeszczyńska, koordynatorka projektu. Bo naszą misją jest aktywizowanie osób 60+, włączanie w działanie, wspieranie w realizowaniu ich pasji – dodaje.

  We wrześniowym numerze można znaleźć m.in. wspomnienia szkoły, relacje z akcji realizowanych przez grupy senioralne, informacje na temat działalności Sieci Aktywnych Seniorów Powiatu Grójeckiego, wywiad z warczaninem Andrzejem Kuną – uczestnikiem III edycji programu „Sanatorium miłości”, a także porady, humor i krzyżówkę.

  Zachęcamy do lektury! Magazyn można odebrać w biurze Stowarzyszenia W.A.R.K.A. mieszczącego się w budynku Centrum Sportu i Rekreacji ul. Warszawska 45 (wejście od dziedzińca LO).

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A. zachęca do kontaktu osoby na emeryturze, które lubią pisać i chciałyby się podzielić swoimi przemyśleniami na łamach Aktywnego Seniora dotyczącymi życia osób starszych w lokalnej społeczności – kontakt: 506 326 445.

  Gazeta Aktywny Senior powstaje w ramach projektu „Sieć Aktywnych Seniorów Powiatu Grójeckiego” realizowanego przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. w ramach rządowego Programu wspierania aktywności społecznej osób starszych AKTYWNI+.

   

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE