0.3 C
Warka
sobota, 10 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaBlogiKS Warka rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej

  KS Warka rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej

  Już 18 stycznia piłkarze KS- u Warka spotkają się na pierwszym wspólnym treningu. Podczas przygotowań do rundy wiosennej wykonają solidną pracę. To musi przynieść oczekiwane efekty.

  Podopieczni Jerzego Engela Juniora od pewnego czasu trenowali indywidualnie. Już 18 stycznia czeka ich pierwszy wspólny trening. A co o okresie przygotowawczym do rundy wiosennej mówi dyrektor sportowy ekipy z Warki, Kamil Witkowski? – Ja jestem optymistą. Nasi zawodnicy do tej pory wykonali solidną pracę. Liczę, że na wspólnych treningach frekwencja zawodników będzie wysoka – mówi Witkowski.

  Podczas przygotowań do rundy wiosennej podopieczni Jerzego Engela Juniora rozegrają ciekawe pojedynki sparingowe. Zmierzą się z Królewskimi Jedlnia, Orłem Baniocha, Polonią II Warszawa oraz ŁKS- em Łomża.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE