0.2 C
Warka
sobota, 10 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaSportBieganieNoworoczna tradycja biegowa

  Noworoczna tradycja biegowa

  Jak co roku, w samo południe 1 stycznia wareccy biegacze spotykali się przed pomnikiem I Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” na ul. Obwodowej by uczcić Nowy Rok.

  Po symbolicznej lampce szampana i wzajemnych życzeniach, czterdziestoosobowa grupa ruszyła ulicami miasta szlakiem historycznych miejsc i pomników. Dosyć spokojnym tempem odwiedzono wszystkie punkty związane z przodkami oraz historycznymi wydarzeniami, i tradycyjnie po około pięciu kilometrach, noworoczny trening skończył się przed pomnikiem Kazimierza Pułaskiego w parku w Winiarach.

  Życzymy wszystkim udanego sportowo roku, bez kontuzji i urazów, wielu emocjonujących finiszów okraszonych „życióweczkami”, i zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w sportowym życiu miasta.

  Zarząd KS Start Pułaski

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE