0.2 C
Warka
sobota, 10 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeNasi seniorzy mają głos!

  Nasi seniorzy mają głos!

  O tym, że senior może i potrafi przypominaliśmy wielokrotnie. Teraz do tych określeń dochodzi jeszcze, że głos seniorów jest ważny!

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A od lat wspiera aktywność seniorów i zachęca ich wypowiadania się w sprawach dla nich ważnych. Seniorki z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Warce udzieliły wywiadu w sprawie zmian w emeryturach, jakie wchodzą w życie w roku 2022. Panie Jadwiga Supłacz-Chromińska oraz Krystyna Pączek udzieliły wywiadu do programu „Raport” emitowanego w stacji Polsat News. Opowiadały jak seniorzy widzą kwestie opodatkowania emerytur, obowiązkowej składki zdrowotnej, ulg podatkowych dla seniorów i kwestie inflacji i podwyżek cen!

  Cieszymy się jako organizacja, że głos seniorów jest brany pod uwagę! Jesteśmy dumni, że podczas nagrania wybrzmiało tyle istotnych kwestii.

  Info. Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE