-1.3 C
Warka
sobota, 9 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSiatkarki WTS Warka zakończyły sezon

  Siatkarki WTS Warka zakończyły sezon

  Dobiegły końca rozgrywki III ligi siatkówki kobiet Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej. WTS Inovativ Warka kończy zmagania na 12 miejscu.

  W tegorocznych rozgrywkach III ligi siatkówki kobiet brało udział 17 zespołów podzielonych na dwie grupy rozgrywkowe A i B. Warecka drużyna WTS Inovativ Warka zagrała w grupie A wraz z zespołami: UKS Orlęta Raszyn, UKS Esperanto Warszawa, SPS LEVEL UP Jedlińsk, UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, GLKS Nadarzyn, KS Grom Przytyk, UKS JEDYNKA Kozienice. Warecka drużyna rozegrała 14 spotkań z czego 4 zwyciężyła, co dało jej 6 miejsce w rozgrywkach grupowych i awans do rozgrywek Play-off. W rozgrywkach o miejsca 11 – 12 warczanki zmierzyły się z szóstą drużyną grupy B – In Fine Mundi Komandos Warszawa. Niestety mecz i rewanż przebiegły pod dyktando warszawskiej drużyny, która wygrała oba spotkania 3:0. Tym samym drużyna WTS Warka zakończyła sezon na 12 miejscu z 17 drużyn biorących udział w rozgrywkach III ligi siatkówki MWZPS.

  W sezonie 2021/22 WTS Warka reprezentowały: Paulina Romanowska, Weronika Jastrzębska, Karina Poznańska, Patrycja Tomala, Marta Rotuska, Kinga Nowakowska, Paulina Jaworska, Zuzia Luśniewska, Oliwia Dłuska. Trenerzy: Klaudiusz Luśniewski, Andrzej Warda.

  Za wsparcie w sezonie 2021/22 dziękujemy: Urzędowi Miasta i Gminy Warka, Centrum Sportu i Rekreacji w Warce, a także Bankowi Spółdzielczemu w Warce i Firmie Inovativ – Energia ze słońca. Dziękujemy także wszystkim kibicom, którzy uczestniczyli w meczach i dopingiem wspierali nas w grze!

  WTS Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE