Więcej

  Plastyka dla smyka!

  Kredki, farby, pędzle – to atrybuty plastyczne, które na pewno są w każdym domu w którym są dzieci. Niejednokrotnie słychać tam zachęcanie do rozwoju wrażliwości artystycznej i umiejętności plastycznych – „kochanie, pokoloruj obrazeczek”, „może narysuj jakiś kwiatuszek mamusi”, „… a może serduszko”, „co za piękny wóz strażacki”, „proszę, tylko nie maluj po ścianie! ;-) ”. Chęć rozwijania zdolności plastycznych u naszych dzieci nie jest przypadkowe. To dobry początek do właściwego pojmowania i zrozumienia wielu dziedzin życia, do prawidłowego rozwoju innych umiejętności i pasji.

  Na zajęciach plastycznych dla dzieci i osób starszych z niewielkim doświadczeniem w tej materii, które będą odbywać się w „Dworku na Długiej” każdy uczestnik szukać będzie odpowiedniej kreski, kształtu, koloru, formy. Będzie uczył się mieszać barwy, dowie się jak uzyskać odpowiedni kolor i odcień. Spróbuje przedstawić martwą naturę, krajobraz, ludzi czy zwierzęta lub stworzy autoportret. Podczas zajęć uczestnicy stworzą własne dzieła sztuki różnymi technikami plastycznymi.

  Jeśli widzisz siebie lub swoje dziecko jako znanego malarza wyrusz z nami na wyprawę w głąb sztuki, rozwiń swoje zainteresowania na zajęciach plastycznych w Dworku na Długiej. Wspólnie z nami szlifuj swój talent i nie pozwól mu zniknąć! Zapisy do 19 września (czwartek).

  Wiek uczestników:

  od 6 lat

  Cykl zajęć:

  4 x miesiąc (jedno spotkanie – 2h)

  Planowany termin zajęć:

  do uzgodnienia (wtorki lub środy – godz. 15-17)

  Termin spotkania organizacyjnego:

  24.09 – godz. 16:00

  Prowadzący:

  Sławomir Ragan

  Koszt zajęć:

  50zł / m-c

   

  Kontakt:
  Dworek na Długiej
  ul. Długa 3
  tel. +48 667 22 70
  dworek@dworek.warka.pl

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE