0.7 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKoncert sekcji wokalnej na Dzień Mamy

  Koncert sekcji wokalnej na Dzień Mamy

  Maj to bez wątpienia najpiękniejszy miesiąc w roku… Zawsze wyczekiwany przez wszystkie mamy, które zostaną obdarowane przez swoje dzieci najpiękniejszymi prezentami i uściskami. 26 maja sekcja wokalna działająca w Dworku na Długiej pod kierownictwem Katarzyny Ambroży wykonała najpiękniejsze piosenki w prezencie dla swoich mam. Wzruszenia na twarzach nie dało się ukryć co jest to dowodem na to, że prezent przygotowany samodzielnie przez dzieci cieszy najbardziej! Podczas koncertu mamy usłyszały 18 utworów wykonanych indywidualnie przez swoje pociechy oraz piosenkę „Za każdy dzień”, którą zaśpiewali wszyscy uczestnicy koncertu. Składamy najszczersze życzenia wszystkim Mamom w naszej gminie i na całym świecie, oby Wasza miłość i miłość Waszych dzieci była tak piękna jak ta o której śpiewały nasze dzieci!

  Koncert dla mam był także zakończeniem roku artystycznego sekcji wokalnej działającej w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”. Uczestnicy zajęć otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki. Po 8 miesiącach nauki i doskonalenia swojego głosu podopieczni instruktorki Katarzyny Ambroży wykonali przygotowane utwory z niezwykłą starannością. Wykorzystali wszystkie wskazówki przekazane przez instruktorkę, aby zaśpiewać jak najpiękniej dla swoich mam. W roku szkolnym 2021/2022 w zajęciach wokalnych w Dworku na Długiej uczestniczyli:

  Leon Knauss, Marysia Podsiadła, Blanka Słonawska, Zuzanna Dyć, Stefan Łuszczyk, Carmen Strzelczyk, Aleksandra Wasiak, Barbara Głasek, Wioletta Stępień, Kinga Lisowska, Lisa Knauss, Natalia Łuczak, Amelia Zaroń, Lena Wojnicka, Gabriela Żórawska, Maja Michalska, Agnieszka Snopczyńska oraz Nikola Zalewska.

  Galerię zdjęć ZOBACZ TU.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE