Więcej
  Strona głównaWiadomościV edycja konkursu na Społecznika Roku

  V edycja konkursu na Społecznika Roku

  Tygodnik Newsweek Polska ogłosił V edycję konkursu Społecznik Roku. Celem tego plebiscytu jest wyłonienie najaktywniejszych działaczy i przedstawienie ich osoby całemu kraju.  Organizatorzy kolejnej odsłony Społecznika Roku mają nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, odkryją rzeszę regionalnych działaczy, którzy wolą i energią działania zmieniają swoje miasta, gminy, powiaty.

  Sylwetka laureata konkursu zostanie zaprezentowana całej Polsce na łamach tygodnika Newsweek.  Trwający właśnie pierwszy etap plebiscytu Społecznik Roku potrwa do 22 września. Do tego dnia należy zgłaszać kandydatury osoby, która swoją działalnością nie tylko potwierdza bezinteresowną aktywność, lecz także swoimi działaniami uczy skuteczności.  Takiego oto aktywnego społecznika w wniosku opisującym jego działalność mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, instytucje, członkowie Kapituły Konkursu oraz osoby fizyczne.

  Kandydaturę społecznika należy wysłać pod adres spolecznikroku@filantropia.org.pl, natomiast wszelkie informacje na temat przebiegu samego plebiscytu znajdują się na stronach internetowych

  www.filantropia.org.pl

  www.spolecznikroku.newsweek.pl

  W gminie Warka jest wiele osób bezinteresownie walczących z problemami społeczności lokalnej. Swoją filantropijną działalnością pomagają setką mieszkańców. Ich działalność można dostrzec w wielu miejscach miasta. Plebiscyt Społecznik Roku jest idealną okazją do podziękowania im za dotychczasową działalność i docenienia ich wysiłku.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE