-0.7 C
Warka
piątek, 3 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaSportBieganieŻyciowy sukces Mateusza Gosa!

  Życiowy sukces Mateusza Gosa!

  Jeszcze niedawno opisywaliśmy świetny występ Mateusza Gosa i Łukasza Więckowskiego na Mistrzostwach Polski w biegu na 10.000 metrów, i nie trzeba było długo czekać na kolejny fantastyczny bieg.

  Tym razem podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Suwałkach na dystansie 5.000 metrów, Mateusz zachował się jak Pan Profesor i nie odstając od prowadzących bieg, fantastycznie rozłożył siły by na ostatnim okrążeniu „odpalić” turbodoładowanie i w kapitalnym stylu zostać wicemistrzem Polski. Sukces niebagatelny, największy w dotychczasowej karierze, bo to przecież bieg w stawce seniorów najlepszych w kraju, i tym samym kariera naszego młodzieńca nabiera coraz większej dynamiki. Niebagatelna to zasługa oczywiście Mateusza ale i znakomitego trenera Artura Błasińskiego. Mateusz Gos od kilku sezonów reprezentuje barwy radomskiego klubu RLTL Optima.

  Zawodnikowi serdecznie gratulujemy !

  Wyniki 5.000m (11.06.2022):

  1. Patryk Kozłowski RLTL Optima Radom – czas 14:20;31
  2. Mateusz Gos RLTL Optima Radom – czas 14:21;04
  3. Mateusz Wiącek OKS Start Otwock – czas 14:21;58

  KS START Pułaski Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE