-6.2 C
Warka
poniedziałek, 4 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaWiadomościFabryka śmiechu w cyrku Korona w Warce

  Fabryka śmiechu w cyrku Korona w Warce

  Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi choreografami i artystami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. „Fabryka Śmiechu”. W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju.

  Już w najbliższy poniedziałek cyrk Korona zawita do Warki.

  Warka – Targowica ul. Nowy Zjazd
  30.09 (poniedziałek) godz. 17:30

  SPRZEDAŻ BILETÓW ON-LINE W SPECJALNYCH PROMOCYJNYCH
  CENACH JEST DOSTĘPNA POD ADRESEM: www.cyrk-korona.com.pl

  Mamy do rozdania 4 bezpłatne podwójne zaproszenia. Aby je otrzymać wystarczy przyjść na kawę do kawiarni Cafe w klubie Fitness Dance Cafe.

  Nazwa programu „Fabryka Śmiechu” jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

  Publiczność będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata, oraz GWIAZDY TELEWIZYJNEGO PROGRAMU TVN – „MAM TALENT” – Finalistę 1-edycji PIotra „Ssnake” Wąsika, oraz uczestników tegorocznej edycji – INKĘ & KAROLINĘ, oraz VLADIMIRA OMELCHENKO. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy – Mr. Chap, oraz debiutujący Mr. Hot Dog.

  Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabrało atrakcji dla miłośników zwierząt! Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią: BIAŁE LWY, wielbłądy, WESOŁE FOKI, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery, kuce, małpy, byk szkocki, oraz kozy, gęsi, koguty. Takiego widowiska nie można przegapić!

  Warto wiedzieć:

  Cyrk Korona powstał w 1993 roku, dziś jest największym cyrkiem w Polsce. Na swojej scenie od lat prezentuje różnorodne, międzynarodowe widowiska z udziałem najlepszych aktorów cyrkowych. Na arenie Cyrku Korona gościło także wiele gwiazd estrady, sportu i kina, m.in: Dorota „Doda” Rabczewska, Ewelina Lisowska, Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, Dariusz „Tiger” Michalczewski, Piotr Adamczyk, oraz Maryla Rodowicz.

  Od 2009 roku Cyrk Korona jest członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrków – „ECA”, którego honorowym prezydentem jest Księżna Monako, Stefania Grimaldi. Cyrk Korona jest organizatorem Festiwalu Talentów, największej imprezy cyrkowej w Polsce, która od 2010 roku cyklicznie na przełomie września i października odbywa się w Warszawie i przyciąga pod namioty tłumy widzów i dziennikarzy.

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE