Więcej
  Strona głównaWiadomościFabryka śmiechu w cyrku Korona w Warce

  Fabryka śmiechu w cyrku Korona w Warce

  Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi choreografami i artystami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. „Fabryka Śmiechu”. W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju.

  Już w najbliższy poniedziałek cyrk Korona zawita do Warki.

  Warka – Targowica ul. Nowy Zjazd
  30.09 (poniedziałek) godz. 17:30

  SPRZEDAŻ BILETÓW ON-LINE W SPECJALNYCH PROMOCYJNYCH
  CENACH JEST DOSTĘPNA POD ADRESEM: www.cyrk-korona.com.pl

  Mamy do rozdania 4 bezpłatne podwójne zaproszenia. Aby je otrzymać wystarczy przyjść na kawę do kawiarni Cafe w klubie Fitness Dance Cafe.

  Nazwa programu „Fabryka Śmiechu” jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

  Publiczność będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata, oraz GWIAZDY TELEWIZYJNEGO PROGRAMU TVN – „MAM TALENT” – Finalistę 1-edycji PIotra „Ssnake” Wąsika, oraz uczestników tegorocznej edycji – INKĘ & KAROLINĘ, oraz VLADIMIRA OMELCHENKO. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy – Mr. Chap, oraz debiutujący Mr. Hot Dog.

  Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabrało atrakcji dla miłośników zwierząt! Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią: BIAŁE LWY, wielbłądy, WESOŁE FOKI, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery, kuce, małpy, byk szkocki, oraz kozy, gęsi, koguty. Takiego widowiska nie można przegapić!

  Warto wiedzieć:

  Cyrk Korona powstał w 1993 roku, dziś jest największym cyrkiem w Polsce. Na swojej scenie od lat prezentuje różnorodne, międzynarodowe widowiska z udziałem najlepszych aktorów cyrkowych. Na arenie Cyrku Korona gościło także wiele gwiazd estrady, sportu i kina, m.in: Dorota „Doda” Rabczewska, Ewelina Lisowska, Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, Dariusz „Tiger” Michalczewski, Piotr Adamczyk, oraz Maryla Rodowicz.

  Od 2009 roku Cyrk Korona jest członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrków – „ECA”, którego honorowym prezydentem jest Księżna Monako, Stefania Grimaldi. Cyrk Korona jest organizatorem Festiwalu Talentów, największej imprezy cyrkowej w Polsce, która od 2010 roku cyklicznie na przełomie września i października odbywa się w Warszawie i przyciąga pod namioty tłumy widzów i dziennikarzy.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE