Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejDlaczego zebry nie mają wrzodów na żołądku?

  Dlaczego zebry nie mają wrzodów na żołądku?

  3 października 2013, godz. 17:30

  Dworek na Długiej, z przyzwyczajenia już, zaprasza Państwa na wykłady (aż 10!), Wareckiej Akademii Wiedzy.

  W tym semestrze zaprezentujemy tematy tak ekscytujące, emocjonujące, poruszające, zadziwiające, że … postanowiliśmy rozpocząć od wykładu, który przygotuje Państwa psychicznie do bezpiecznego dla zdrowia uporania się z tymi niezwykłymi wrażeniami. Znany już w naszej Akademii, znakomity psycholog i psychoterapeuta – MAREK GERARD JAROS, przeprowadził w tym celu serię badań naukowych polegających na obserwacji zwierząt, które na co dzień w swoim naturalnym środowisku poddawane są silnemu stresowi i doszedł do niezwykle ciekawych wniosków. W końcu od zarania dziejów ludzie dokonywali wielkich wynalazków dzięki podglądaniu zwierząt. Pan M.G. JAROS, analizując głęboko zachowania zebr na afrykańskiej sawannie znalazł wreszcie prostą receptę na to, jak „zaliczyć” ten semestr WAW i w pełnym zdrowiu, ze spokojem zasiąść do wigilijnej kolacji.

  Zapraszamy zatem serdecznie:

  czwartek – 3 października, godz. 1730

  DWOREK NA DŁUGIEJ

  „Dlaczego zebry nie mają wrzodów na żołądku”? czyli rzecz o stresie, kłopotach z nim związanych i sposobach ich pokonywania.

  MAREK GEREARD JAROS

   

  Zachęcamy Państwa do podzielenia się uwagami na temat wykładu  pisząc na: dworek@dworek.warka.pl

  waw - 3.10.2013

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE