21.4 C
Warka
środa, 27 września, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na Długiej29. "Dobry Wieczór" czyli spotkanie z poezją 11 marca!

  29. „Dobry Wieczór” czyli spotkanie z poezją 11 marca!

  W sobotę 11 marca o godz. 18:00 w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” odbędzie się 29. „Dobry Wieczór” czyli spotkanie z poezją. Dla lokalnych poetów będzie to ostatnia okazja aby zaprezentować swoją twórczość, która zamieszczona zostanie w trzeciej edycji specjalnego tomiku poezji. Jego premiera przewidziana jest 12 maja…

  „Dobry Wieczór” to wydarzenie podczas którego będzie można nie tylko podzielić się swoją własną twórczością ale też przedstawić tą ulubioną – innych poetów. Spotkanie nie jest tylko dla twórców – może wziąć w nim udział każdy, dla kogo poezja jest inspiracją i pasją – choć znamy już przypadki, że uczestnictwo w spotkaniach zaowocowało wśród naszych gości rozpoczęciem własnej twórczości.

  Po „Dobrym Wieczorze”, o godzinie 19:00 odbędzie się koncert zespołu Maryleen – zdobywcy 1 miejsca konkursu piosenki 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej „SpłyWarka” 2022. Wstęp wolny.

  Zapraszamy na kulturalną ucztę w Dworku na Długiej!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE