Więcej
  Strona głównaBlogiZS Warka: „Odkryjemy Miłość nieznaną…” – ponownie na deskach sceny

  ZS Warka: „Odkryjemy Miłość nieznaną…” – ponownie na deskach sceny

  Po dwóch klimatycznych spotkaniach w Dworku na Długiej przyszedł czas na kolejną edycję koncertu „Odkryjemy miłość nieznaną…”. Tym razem artyści z Zespołu Szkół im. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce wystąpili 19 kwietnia w gościnnych progach Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce. Piosenki Zbigniewa Wodeckiego, Anny Jantar, Michała Bajora, Maryli Rodowicz, Leonarda Cohena, Eda Sheerana i wielu innych wybitnych artystów uświetniły ten uroczy wieczór. Wirtuozami śpiewu byli ponownie uczniowie: Weronika Witkowska, Cezary Papiński, Bartłomiej Korczak, Natalia Czwarno, Weronika Gos, Małgorzata Misiek oraz pedagodzy: Krystyna Romanowska, Beata Kacperek, Andrzej Marek, ks. Tomasz Kołodziejski, Aldona Rzeźnik wraz z zespołem Stary Zespół Młodzieżowy Plus i  Michałem Rzeźnikiem oraz gościnnie Karolina Woźniak-Zygmunt i Andrzej Zaręba. Wszystkich obecnych na koncercie widzów zachwyciły przepiękne interpretacje utworów, które wywoływały wiele wzruszeń i niezapomnianych emocji. Całość spotkania profesjonalnie i z właściwym sobie wdziękiem poprowadziła Dyrektor Anna Górnicka wraz z Andrzejem Zarębą, którego żarty wprowadziły lekkość i swobodną atmosferę. Te cudowne koncerty, które powstały z inicjatywy grupy ds. promocji szkoły, to wspólna praca i chęć do działania wielu wspaniałych osób, którym dobro szkoły leży na sercu.

  Dziękujemy Iwonie Stefaniak – Dyrektor Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego za możliwość zaprezentowania talentów z ZS w Warce w pięknej sali muzealnej, zaś firmie Deltima i Włodzimierzowi Przybylskiemu za zasponsorowanie poczęstunku dla artystów i widzów koncertu.

  Kolejna odsłona piosenek o miłości nastąpi 24 maja, również w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce. Niestety, wszystkie bilety zostały już wyprzedane. Szczęśliwców, którym udało się zdobyć bilety, zapraszamy już niebawem na niesamowitą porcję wzruszeń.

  ZS w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE