Więcej
  Strona głównaBlogiZapraszamy na 30. Jubileuszowy Dobry Wieczór i promocję trzeciego tomiku poezji

  Zapraszamy na 30. Jubileuszowy Dobry Wieczór i promocję trzeciego tomiku poezji

  W piątek 12 maja o godz. 18:00 w Gminnej Instytucji Kultury Dworek na Długiej odbędzie się kolejne już – 30 spotkanie z cyklu „Dobry Wieczór”. 

  Spotkanie z lokalnymi miłośnikami poezji rozpocznie się o godz. 18:00. To jubileuszowa – 30 edycja tego wydarzenia, podczas której odbędzie się promocja trzeciego tomiku poezji. W tomiku znajdą się wiersze prezentowane podczas ostatnich dziesięciu spotkań przez uczestników Dobrych Wieczorów – Magdaleny Chromińskiej-Tuszyńskiej, Andrei Patrycji Czasak, Weroniki Gos, Anny Łuszczyk, Marii Małaśnickiej-Miedzianogóry, Agnieszki Piekarz, Doroty Pisarek, Jadwigi Rączki-Krawczyk, Justyny Regulskiej, Sylwii Setniewskiej, Jadwigi Supłacz-Chromińskiej, Ewy Warbas-Szewczyk oraz panów – Janusza Gwary, Pawła Lipińskiego i Piotra Mrozowskiego. To wyjątkowa chwila dla uczestników spotkań i miłośników poezji, ponieważ otrzymają namacalny dowód swojej twórczości. Podczas wydarzenia będą prezentowane zarówno wiersze opublikowane w tomiku jak i nowa twórczość artystów.

  Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu nie tylko autorów tomiku poezji, ale również tych, którzy jeszcze u nas nie byli!

  Spotkajmy się na wieczorku poetyckim w Dworku na Długiej!

  O godz. 19:00 odbędzie się druga część spotkania – koncert poetycki w ramach cyklu „dWorek z Piosenką”. Wystąpi laureat 2 miejsca zeszłorocznego Festiwalu „SpłyWarka” – TRIOdoKWARTETU. Zapraszamy. Wstęp wolny.

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE