Więcej
  Strona głównaInstytucjeZagłosuj do 24 maja na warecką "Dwójkę"!

  Zagłosuj do 24 maja na warecką „Dwójkę”!

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Warce bierze udział w konkursie organizowanym przez fundację Pho3nix pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

  Pomóżmy im wygrać nagrody!

  Głosować można tylko jeden raz i tylko do 24 maja. Wystarczy kliknąć na poniższy link z filmem stworzonym przez szkołę, wpisać swój mail na który przyjdzie link weryfikacyjny, który trzeba kliknąć. 10 sekund a możemy pomóc szkole wygrać konkurs i nagrody!

  https://pho3nix-kids.com/polska/pho3nix-active-school/?video-id=5669

  A teraz krótko o samym konkursie. Szkoła musiała w dniach 15-23 kwietnia zorganizować inicjatywę sportową angażującą szkolną społeczność. Społeczność „Dwójki” – uczniowie, a także nauczyciele koordynujący przebieg konkursu w szkole jak zwykle nie zawiedli. Dni konkursowe mijały pod hasłem sportu oraz różnego rodzaju aktywności. Kwintesencją całości było sportowe wyzwanie – na szkolnym boisku 344 osoby biło sportowy rekord wykonując przez dwie minuty „pajacyki”.

  Z całego tygodnia został nagrany film promujący szkolną inicjatywę. Film można oglądać pod linkiem do głosowania.

  Zagłosujmy i razem wygrajmy!

  Nauczyciele wychowania fizycznego PSP 2 w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE