Więcej
  Strona głównaInstytucjeSmakowity Dzień Dziecka w wareckim LO

  Smakowity Dzień Dziecka w wareckim LO

  Czy uczniów wareckiego liceum można nadal nazywać dziećmi? Biorąc pod uwagę ich wiek, a więc 15-18 lat – raczej już nie. Podobno jednak dzieckiem pozostaje się do końca życia, zmienia się tylko „maska” jaką nakładamy i opinia otoczenia. Taką też prawdę potwierdziła „pyszna” inicjatywa Pani Dyrektor, Ewy Karkowskiej, która 1 czerwca, a więc w święto każdego dziecka, sprowadziła przed budynek liceum wóz oferujący smakowitą pizzę – każdemu, kto do naszego liceum tego dnia zawita. Tak więc, dostali ją nie tylko uczniowie, ale także całkiem dojrzali już pracownicy szkoły. I w dodatku, kto się zapędził w wirze obowiązków i zapomniał udać się „pod budkę”, Pani Woźna lub Pani Sekretarka – podsuwały przekąskę osobiście!

  Serdeczna, bardzo pocieszna tego dnia inicjatywa, która nie dość, że nie pozwoliła nam głodować, to jeszcze utwierdziła w wielu w przekonaniu, że łasuchowanie to nie tylko domena dzieci… A może właśnie dzieci, jeśli przyjąć, że i dorośli z dziecinną duszą i dziecinnymi „ciągotkami” – nie rozstają się do końca życia… Ciekawe, jaka niespodzianka czeka nas tu za rok?

  LO Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE