Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRW Warce powstają boiska do siatkówki plażowej

  W Warce powstają boiska do siatkówki plażowej

  Wareckie Towarzystwo Siatkówki „Warka” w marcu br. otrzymało dofinansowanie na realizację projektu pt. „Grand Prix w Siatkówce Plażowej NAD PILICĄ 2023”. Zadanie zostało dofinansowane przez Powiat Grójecki w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku przez organizacje pozarządowe, podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego oraz koła gospodyń wiejskich.

  22 marca odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów podczas którego prezes WTS Warka Andrzej Warda z rąk Radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Leszka Przybytniaka, Starosty Grójeckiego Krzysztofa Ambroziaka, Wicestarosty Jolanty Sitarek oraz Radnych Powiatu Grójeckiego Jana Madeja i Andrzeja Zaręby, który jednocześnie pełni funkcję Członka Zarządu otrzymał Certyfikat dotacji w wysokości 5000 zł. Dziękujemy za wsparcie! W ramach projektu „Grand Prix w Siatkówce Plażowej NAD PILICĄ 2023” zaplanowaliśmy przygotowanie boiska do siatkówki plażowej nad rzeką Pilicą w Warce, a następnie organizację turniejów. Projekt będzie realizowany we współpracy z Centrum Sportu i Rekreacji w Warce, Zakładem Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o. oraz Urzędem Miejskim w Warce.

  Właśnie dobiega końca pierwszy etap zaplanowanych prac. W dniach 12-17 czerwca pracownicy CeSiR i ZUK przygotowali plac pod boiska do piłki plażowej. Wyrównano teren do gry, a następnie wytyczono dwa boiska. 19 czerwca przystąpiono do wbetonowania słupków i zawieszenia zakupionych siatek i linii boisk. Boiska będą ogólnodostępne dla mieszkańców Warki oraz wszystkich chętnych do gry przez cały okres wakacji.

  Kolejnym punktem działań będzie organizacja 3 turniejów piłki siatkowej zaplanowanych wstępnie na 9 i 22 lipca oraz 27 sierpnia. Szczegółowe informacje już wkrótce, a tymczasem zapraszamy na tereny nadpiliczne w celu wypróbowania nowych boisk!

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE