-6.2 C
Warka
poniedziałek, 4 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejCzas na „niezłe szopki”!

  Czas na „niezłe szopki”!

  Tradycja tworzenia szopek bożonarodzeniowych jest w naszym kraju bardzo silna. Szopka bożonarodzeniowa jest tak integralnym elementem Świąt, że chyba nikt nie wyobraża sobie Ich bez niej, dlatego chcielibyśmy w tym roku kolejny konkurs plastyczny poświęcić właśnie szopce.

  W konkursie mogą brać udział drużyny składające się maksymalnie z 3 osób. Istnieje możliwość tworzenia prac indywidualnie, ocena takich prac będzie odbywać się jednak na takich samych zasadach jak prace drużynowe.

  Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie przestrzennej pracy plastycznej – szopki bożonarodzeniowej statycznej lub ruchomej. Na prace czekamy w Dworku na Długiej do 6 grudnia 2013.

  Zobacz regulamin konkursu.

  Regulamin Konkursu – Szopka Bozonarodzeniowa

  W tym roku przygotowane szopki wesprą budowanie Lokalnego Funduszu Stypendialnego dla uczniów szkół gimnazjalnych i szkół średnich gminy Warka. Będzie można je kupić na licytacji podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który zaplanowany jest na 15 grudnia.

  Plakat KONKURS PLASTYCZNY_Szopka_2013

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE