Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS WarkaKS Warka 2013/14 na podium turnieju Futbol Cup 2023

  KS Warka 2013/14 na podium turnieju Futbol Cup 2023

  W niedzielę 8 października 2023 r. chłopcy z rocznika 2013/2014 wzięli udział w turnieju FUTBOL CUP 2023 rozgrywanym w Krzakach Czaplinkowskich. Uczestniczyły w nim następujące drużyny: MKS Piaseczno, STF Champion Warszawa, Legia Soccer Schools, Victoria Sulejówek, Beniaminek Radom, Wisła Puławy, ŁKS Łomża, Jedność Żabieniec, Zawisza Bydgoszcz, Pogoń Siedlce, Pelikan Łowicz, Stomil Olsztyn, GKS Bełchatów, Wisła Płock.

  W zmaganiach grupowych rozegraliśmy trzy mecze:

  KS Warka – Wisła Puławy 2-0,

  KS Warka – ŁKS Łomża 4-1,

  KS Warka – MKS Piaseczno I 1-3.

  W meczu ćwierćfinałowym zmierzyliśmy się z drużyną Wisły Płock. Wynik 4-2 dał awans do półfinału rozgrywek. W półfinale turnieju zagraliśmy z drużyną Stomil Olsztyn. Początek meczu zdecydowanie należał do nas, nie wykorzystaliśmy jednak swoich świetnych sytuacji na strzelnie bramki i ostatecznie po straconej bramce w końcówce spotkania przegraliśmy w półfinale 1-0. Na koniec turnieju został nam mecz o trzecie miejsce z drużyną GKS Bełchatów.

  Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu remis 3-3 . Zwycięzcę tego meczu miały wyłonić rzuty karne w których okazaliśmy się lepsi pokonując zespół GKS Bełchatów 3-2 . Turniej kończymy na bardzo wysokim 3 miejscu!

  Warto również dodać że najlepszym zawodnikiem całego turnieju został wybrany nasz zawodnik – Ignacy Maciejewski. Najbardziej wartościowym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Aleksander Szydło.

  KS Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE