Więcej
  Strona głównaBlogiPierwsza STREFA KOBIET już za nami...

  Pierwsza STREFA KOBIET już za nami…

  W czwartkowe popołudnie 9 listopada w „Dworku na Długiej” odbyło się pierwsze spotkane w ramach nowego projektu STREFA KOBIET.

  Strefa Kobiet to cykl spotkań o charakterze warsztatowym podczas których można nauczyć się nowych rzeczy, porozmawiać przy dobrej kawie i po prostu spędzić wieczór w miłej kobiecej atmosferze.

  Na pierwszym spotkaniu odbyły się warsztaty haftu krzyżykowego prowadzone przez Panią Annę Matlakowską. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem i pojawiło się na nich spore grono zainteresowanych.

  Choć haft krzyżykowy nie jest łatwym zajęciem to dzięki tak wspaniałej instruktorce nikt nie miał problemu z jego nauką. Na zakończenie warsztatów rozdane zostały wzory dzięki, którym Panie będą mogły dokończyć swoje prace w domu.

  Następne spotkanie odbędzie się 7 grudnia i będzie poświęcone tworzeniu Stroików Bożonarodzeniowych. Zapraszamy już dziś!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE