Więcej
  Strona głównaBlogiŚwiąteczny czas w 2 STREFIE KOBIET

  Świąteczny czas w 2 STREFIE KOBIET

  W czwartkowe popołudnie 7 grudnia w godz. 18:00-20:00 zapraszamy na drugie spotkanie w ramach STREFY KOBIET, nowego projektu realizowanego przez Dworek na Długiej.

  Grudniowe popołudnie, dobra kawa (lub herbata) i równie dobre towarzystwo, brzmi jak plan idealny? Podczas najbliższego spotkania będzie można wykonać wyjątkową i niepowtarzalną ozdobę świąteczną. Będziemy tworzyć wianki i stroiki bożonarodzeniowe! Będą pięknie zdobić nasze domy roztaczając świąteczną aurę i wprowadzając ducha świąt!

  Organizator zapewnia podkład do wykonania wianka, gąbkę florystyczną, klej na gorąco oraz drucik i taśmę florystyczną. Wszelkie ozdoby oraz elementy zielone prosimy przynieść we własnym zakresie.

  Po dużym sukcesie pierwszego spotkania zorganizowanego w ramach „1 Strefy Kobiet” jesteśmy zmuszeni wprowadzić na drugie spotkanie zapisy. Jest to podyktowane ograniczonym miejscem i pracą warsztatową. Zależy nam aby uczestniczki czuły się komfortowo i miały przestrzeń do tworzenia.

  Zapisy pod nr telefonu +48 667-22-70 w godzinach pracy Dworku na Długiej.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE