Strona głównaKulturaKinoNadchodzi "Kraina lodu"

Nadchodzi „Kraina lodu”

Grójeckie kino zaprasza na kolejną wesołą bajkę, nie tylko dla dzieci… Tym razem, coś zgodnego z nadchodzącą zimą… „Kraina lodu”.
Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.

KRAINA LODU 2D i 3D

6 grudnia 2013 r. (piątek), godz. 16.30 (2D) i 18.30 (3D)

7 grudnia 2013 r. (sobota), godz. 14.00 (2D) i 16.00 (3D)

8 grudnia 2013 r. (niedziela), godz. 11.30 (2D)

PORANEK FILMOWY (po sensie warsztaty plastyczne) 

8 grudnia 2013 r. (niedziela), godz. 15.00 (3D) i 17.00 (3D)

kino GOK-u

bilety 2D: 12 zł – ulgowy, 15 zł – normalny

bilety 3D: 17 zł – ulgowy, 20 zł – normalny

Kraina lodu

Redakcja Warka24.pl
Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJPOPULARNIEJSZE