Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiR„Koncert Noworoczny” Miejskiej Orkiestry MODERATO za nami

  „Koncert Noworoczny” Miejskiej Orkiestry MODERATO za nami

  6 stycznia 2024 roku o godz. 18:00 w sali imprez Centrum Sportu i Rekreacji odbył się świąteczno-noworoczny koncert Miejskiej Orkiestry Moderato. Bilety na to wydarzenie rozeszły się w mgnieniu oka. Wareccy muzycy zaprezentowali mieszkańcom Warki, okolic, a także wszystkim przybyłym sympatykom Orkiestry najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. W repertuarze, znalazły się m.in.: „Wśród nocnej ciszy”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Lulajże Jezuniu”, „Dzień jeden w roku”, „Feliz Navidad”, „White Christmas” czy coroczny radiowy „hymn” świąt – „Last Christmas”.

  Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania muzyczne z Orkiestrą, które odbędą się 28 stycznia. Pierwszy koncert tego dnia Moderato zagra po mszy św. o godz. 12 w Kościele MB Szkaplerznej. Następnie o godz. 17 w sali gimnastycznej SP1 w Warce podczas  tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Foto: Marcin Olszak / Blade Photo

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE