Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS WarkaSpory optymizm w szeregach KS Warka

  Spory optymizm w szeregach KS Warka

  Piłkarze KS-u Warka udanie rozpoczęli okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Wygrali już pierwszy sparing z Iłżanką Kazanów 9:1. W najbliższą sobotę konfrontacja z Naprzodem Zielonki.

  Rozgromili Iłżankę
  W ekipie z Warki panuje spory optymizm. Nic więc dziwnego, skoro zespół wygrał pierwszy sparingowy bój i to bardzo wysoko. A jak pojedynek z Iłżanką Kazanów ocenia trener KS-u Warka, Paweł Bylak? – Mecz oceniam pozytywnie. Moi podopieczni wykazali duże zaangażowanie. Myślę, że była to taka jednostka treningowa. Zrealizowaliśmy założenia, które sobie postawiliśmy – mówi Bylak.

  Trzy transfery
  KS Warka zbroi się przed drugą częścią ligowego sezonu. Udało się pozyskać trzech
  nowych zawodników. Mowa zwłaszcza o Łukaszu Puciłowskim, który ma za sobą przeszłość III – ligową. – Wierzę, że nowi zawodnicy pomogą nam w walce o awans na wyższy szczebel rozgrywkowy. Wybiegamy już myślami w przyszłość. Myślę, że piłkarskie boiska wszystko zweryfikują. Ligowe granie zaczynamy tydzień wcześniej niż inne zespoły. Chcemy być optymalnie przygotowani – zaznacza Bylak.

  Czas na Naprzód
  Już w najbliższą sobotę kolejny sparingowy bój. KS Warka zmierzy się na wyjeździe z
  Naprzodem Zielonki. Zespół ten występuje w warszawskiej „okręgówce”. Z pewnością
  wysoko zawiesi poprzeczkę ekipie Pawła Bylaka. – Uważam , że Naprzód jest zdecydowanie lepszą drużyną, niż Iłżanka. To wicelider swojej ligi. Zapowiada się zatem bardzo ciekawa konfrontacja – kończy Paweł Bylak.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE