Więcej
  Strona głównaWiadomościPolicjanci ujawnili tytoń pochodzący z przemytu

  Policjanci ujawnili tytoń pochodzący z przemytu

  W dniach 11 i 12 grudnia policjanci z Grójca i Warki wraz z funkcjonariuszami radomskiego oddziału Izby Celnej przeprowadzili kontrolę wareckich i grójeckich targowisk pod kątem obecności towarów pochodzących z przemytu.

  W wyniku przeprowadzonych kontroli funkcjonariusze znaleźli blisko 30 tysięcy sztuk papierosów różnych marek oraz niespełna 3.5 kilograma tytoniu.  Znalezione produkty tytoniowe nie posiadały znaków skarbowych akcyzy. Nielegalny towar ukryty był w samochodowych bagażnikach oraz pod siedzeniami. Szacowana wartość ujawnionych produktów wynosi około 16 000 złotych.

  Podczas kontroli  targowisk zatrzymano trzech mężczyzn pochodzących z powiatu radomskiego.  Jeden z nich odpowie przed sądem za przestępstwo skarbowe, pozostali dwaj zaś odpowiedzą za wykroczenie skarbowe.  Dalsze czynności dotyczące towarów pochodzących z przemytu będzie prowadziła Izba Celna.

  info: KPP Grójec
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE