Więcej
  Strona głównaInstytucjeMonika Sulewska - nauczyciel na medal!

  Monika Sulewska – nauczyciel na medal!

  W Plebiscycie Edukacyjnym 2023 I miejsce w powiecie grójeckim i IV miejsce w województwie mazowieckim zajęła Monika Sulewska, otrzymując tytuł Nauczyciela na Medal klas IV-VIII. Pani Monika jest nauczycielem języka polskiego i plastyki w Szkole Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Ostrołęce, a przez wiele lat była też pedagogiem szkolnym.

  Takie cechy nauczyciela jak otwartość, empatia, zrozumienie, zaufanie, wsparcie, życzliwość, poczucie humoru, a także umiejętność dostrzegania i ukierunkowania potencjałów ucznia to klucz do sukcesu w tym zawodzie. Takim nauczycielem jest niewątpliwie Pani Monika. Dała się poznać jako osoba bardzo kreatywna, nieustannie poszukująca nowych inspiracji, organizująca nieszablonowe zajęcia dla swoich uczniów i znajdująca alternatywne rozwiązania problemów swoich podopiecznych. Jest osobą autentyczną, dzięki czemu buduje zaufanie. Pani Monika utrzymuje świetny kontakt z uczniami, absolwentami oraz rodzicami, co wpływa na pozytywną atmosferę w naszej placówce. Niejednokrotnie absolwenci wracają do niej po latach dziękując, że wskazała im właściwą drogę i dodała skrzydeł.

  To dzięki takiej postawie pani Sulewska odebrała laury w Plebiscycie Edukacyjnym. Głosy oddane na nią są oceną jej pracy i zaufania, jakim darzy ją środowisko szkoły. Gratulacje!

  PSP Ostrołęka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE