Więcej
  Strona głównaInstytucjeWarsztaty cukiernicze w "Bajkowym Statku"

  Warsztaty cukiernicze w „Bajkowym Statku”

  8 marca dzieci z grupy IX „Kotki” miały przyjemność uczestniczyć w warsztatach pt. „Mały Cukiernik”, które poprowadziła pani „Hanka Torcianka”. Przedszkolaki poznały narzędzia niezbędne w pracy cukiernika, techniki składania i dekoracji tortów. Samodzielnie przygotowały swój autorski mini tort. Każde dziecko zabrało swój bento cake do domu.

  Atmosfera była pełna radości i zaangażowania, a dzieci wykazały się nie tylko kulinarnymi umiejętnościami, lecz także kreatywnością podczas dekorowania tortów. Warsztaty okazały się być nie tylko świetną zabawą, ale także doskonałą okazją do rozwijania zdolności kulinarnych i artystycznych dzieci. Efekty pracy zachwyciły personel Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Warce, a każdy z uczestników był dumny z własnego dzieła.

  Kornelia Kierecińska – Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE