Więcej
  Strona głównaBlogiStrefa Kobiet w dobrym stylu

  Strefa Kobiet w dobrym stylu

  11 kwietnia w Dworku na Długiej ponownie odbyła się STREFA KOBIET. Strefa Kobiet to, comiesięczne, otwarte spotkania, podczas których Panie przy filiżance kawy, mogą podjąć różne kreatywne wyzwania.

  Wiosna to idealny czas na odświeżenie garderoby, w związku z tym, trafionym pomysłem było zorganizowanie warsztatów stylu, które poprowadziła stylistka Katarzyna Puc.

  Podczas ponad dwugodzinnego spotkania dowiedziałyśmy się m.in. jak stworzyć szafę kapsułkową, jak łączyć ze sobą poszczególne części garderoby, jakie ubrania pasują do różnych typów sylwetki. Na koniec spotkania omówione zostały podstawy analizy kolorystycznej. Ochotniczki mogły przy pomocy prowadzącej poznać, jakie kolory pasują do ich typu urody.

  Wszystkie Panie otrzymały pomocną Check listę, w której wymienione były wszystkie niezbędne elementy do stworzenia ponadczasowej garderoby.

  Bardzo dziękuję wszystkim uczestniczkom za obecność, a Pani Kasi za wartościowe warsztaty. Już teraz zapraszam na kolejne spotkanie Strefy Kobiet, które zaplanowałyśmy na czerwiec. Będziemy kręcić bukiety z kwiatów dostępnych w naszych ogrodach, na łąkach i polach. O konkretnej dacie będziemy Panie informować.

  Koordynatorka projektu Karolina Pacholczak

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE