Więcej
  Strona głównaBlogiPromocja tomiku poezji autorstwa Andrei Patrycji Mańturzyk podczas „Dobrego Wieczoru”

  Promocja tomiku poezji autorstwa Andrei Patrycji Mańturzyk podczas „Dobrego Wieczoru”

  W piątek, 17 maja o godz. 18:30 w „Dworku na Długiej” odbędzie się kolejne spotkanie poetyckie z cyklu „Dobry Wieczór”. Tym razem lokalni miłośnicy poezji skupią się na twórczości Andrei Patrycji Mańturzyk, która wydała już swój drugi tomik poezji pt. „Most Konwalii”. Poprzedni zatytułowany „Niezapominajko” ukazał się w 2020 roku.

  O Tomiku – jak pisze autorka:

  To wiersze, niewiersze, myśli zebrane. Dzięki nim tworzę most, po którym zaczęłam stąpać, gdy po raz pierwszy poczułam wodospad. Płynęły nim myśli, słowa i dni. To był dziwny i ważny czas. To opowieść o przeżywaniu, wzlotach i upadkach. Historia o poczuciu winy, wstydzie i żalu do samej siebie, że pozwoliłam sobie czuć i szukać. ODWAGI! Trzymam się delikatności co nie znaczy, że nie jestem silna”.

  O Sobie – jak pisze autorka

  W pierwszym tomiku już się przedstawiłam, a czy istotne kim byłam? Dajcie mi pióro spróbuję zrozumieć kim się stałam. Może to tylko ten świat, nie ja – jest zgubiony, a ja wraz z nim.”

  „Most Konwalii” to druga część kwiatowej serii składającej się z trzech tomików.

  Podczas spotkania autorskiego będziemy mogli wysłuchać utworów pochodzących właśnie z tego tomiku oraz utworów przygotowanych przez innych uczestników dworkowych spotkań z poezją.

  Spotkajmy się na wieczorku poetyckim w „Dworku na Długiej”!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE