Mikołaj… tylko dla dorosłych

Kultura, Wiadomości 2 grudnia 2014
Mikołaj… tylko dla dorosłych

Zajazd na Winiarach zaprasza w najbliższą sobotę 6 grudnia na niezwykłe spotkanie z „Mikołajem”… bez cenzury.

Mikołaj bez cenzury to wieczór, w którym scena należy do trzech Stand Uperów.
Przed Państwem!

ZGAS & ZGASIK
komik muzyczny, pierwszy na świecie beatboxer brzuchomówca!
Zgas, a właściwie Jakub Żmijowski, to polski beatboxer, dwukrotny Mistrz Polski WBW Polish Beatbox Battle. Były członek zespołu Kanał Audytywny. Poza solową działalnością artystyczną współpracował z takimi wykonawcami jak: Cezet, HiFi Banda, Jamal, L.U.C, Mesajah, Miuosh, SOFA, Me Myself And I, Natural Dread Killaz oraz Trzeci Wymiar. Teraz można go słuchać i się przy tym nawet uśmiać;)

MICHAŁ KOMOROWSKI
niechciany brat prezydenta, na co dzień barman, pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego, ze sceną kabaretową związany od 2005 roku, współtwórca Kabaretu Klakier oraz Ostrowskiej Sceny Kabaretowej. Od 2011 roku próbuje z powodzeniem swoich sił w stand–up’ie. Jego cechą charakterystyczną jest twarz, może nie jest ona zbyt piękna za to bardzo plastyczna.
Na scenie wyróżnia się dużą energicznością, jego teksty bywają ostre, a pointy trafne. W listopadzie 2011 roku zajął II miejsce na Starobielskich Spotkaniach Kabaretowych „ Fermenty” w Bielsko Białej.

PAWEŁ RESZELA
Komik, aktor, autor. Główną cechą jego występów jest bardzo dobry kontakt z publicznością, a także energia, którą przekazuje widzom. Doświadczenie kabaretowe, oraz współpraca z Grzegorzem Halamą może zagwarantować nam wiele uśmiechu i łez… tych, które wydobywają się z nas wtedy, kiedy już wszystko nas boli od śmiechu. Paweł w 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata – to najlepiej oddaje jak bardzo potrafi rozbawić publikę.

Start: 20:30
Wstęp: 10 PLN

Rezerwacje stolików przy barze, lub pod numerem telefonu (48)667-50-43.

10422928_761568717269155_5067994507401876230_n

Udostępnij:
← KREATYFKI... czyli coś dla kreatywnej młodzieży Jedyna taka Noc Listopadowa w roku! →

Dodaj komentarz