Kolędowe Uwielbienie na Śpiewaj przy Farnej

Kolędowe Uwielbienie na Śpiewaj przy Farnej

Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” wraz z Parafią pw. Św. Mikołaja Biskupa w Warce zapraszają w najbliższą niedzielę 17 stycznia o godz. 18:00 na kolejny już koncert muzyki chrześcijańskiej z cyklu Śpiewaj przy Farnej. Tym razem w kościele farnym wystąpi zespół Uwielbiamy.com.

Wydarzenie będzie przedłużeniem radości wynikającej z narodzenia Chrystusa, której wyrazem będzie wspólne kolędowanie.

Zespół, który „zaśpiewa przy Farnej” składa się z 15 wokalistów występujących w towarzystwie sekcji instrumentalnej. Jego członkowie na co dzień związani są różnymi formacjami muzycznymi, m.in. TGD, Gospel Rain czy Sienna Gospel Choir. Koncerty świąteczne to pierwsze działania grupy w nowym składzie, który z „Uwielbiamy.com” zmienia się w „NaNowo”. W projekcie kolędowym „Kolędy Jasności” można usłyszeć zarówno klasyczne kolędy w tradycyjnym ujęciu, jak i NaNowo zaaranżowane najpiękniejsze polskie utwory kolędowe. Koncerty zespołu charakteryzują się radosną atmosferą, której towarzyszy wysoka staranność o przekaz treści płynących z wyśpiewywanych utworów. Muzycznie każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie. W skład koncertu wchodzą zarówno balladowe melodie „Mizernej cichej”, „W żłobie leży”, czy żywiołowe śpiewy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Gdy się Chrystus rodzi”. W aranżacjach słychać zarówno echa soulu, jazzu jak i muzyki pop.

Serdecznie zachęcamy do włączenia się we wspólne kolędowanie, wszystkich którzy podobnie jak my jeszcze kilka chwil dłużej chcą cieszyć się okresem Bożego Narodzenia. Będzie to wspaniała okazja nie tylko do wysłuchania kolęd w najlepszym wydaniu, ale również czas na relaks, czy wzmacnianie więzi w naszym lokalnym społeczeństwie.

Zapraszamy!

Plakat UWIELBIAMY zm

SPF02zm

Udostępnij:
← Wareckie recytacje WOŚP-owy rekord we Wrociszewie! →

Dodaj komentarz