Studniówka w CKZiU w Nowej Wsi

Studniówka w CKZiU w Nowej Wsi

23 stycznia 2016 roku był bardzo ważną datą dla uczniów i uczennic klas czwartych Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Po czterech latach zmagań z ciężką nauką, tegoroczni maturzyści mieli dogodną okazję do zabawy na studniówkowym balu. Była to długo wyczekiwana chwila, która pozwoliła zapomnieć o stresie, związanym z egzaminem.

Pani Dyrektor Danuta Borowiec powitała wszystkich gości, zgromadzonych w sali balowej „Agawa” w Ryszkach. Swą obecnością zaszczycili nas: pan Mirosław Maliszewski – poseł na Sejm RP VIII kadencji, pan Dariusz Piątkowski – Wicestarosta grójecki, pan Leszek Kumorek – Przewodniczący Rady powiatu grójeckiego, pan Michał Pruś – Wiceprzewodniczący Rady powiatu grójeckiego, pan Krzysztof Kaźmierczak – Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Turystyki i Sportu powiatu grójeckiego, Pani Anna Matyjas – Sekretarz Miasta i Gminy Warka, pan Radosław Rak – Przewodniczący Rady Rodziców przy Technikum im. Tomasza Nocznickiego w CKZiU w Nowej Wsi. O godzinie 18.00 pani dyrektor oficjalnie rozpoczęła studniówkę. By tradycji stało się zadość, uczniowie klasy IV TAO i IV TGT zatańczyli wspólnie poloneza. Piękny taniec, przygotowany przez panią Magdalenę Kmidowską i panią Annę Dackę, został nagrodzony gromkimi brawami.

Następnie głos zabrała pani Dyrektor Danuta Borowiec, która życzyła uczniom wspaniałej zabawy podczas balu i równie zadowalających wyników egzaminów maturalnych oraz spełnienia wszystkich marzeń w dorosłym życiu. Zaproszeni goście wyrazili wdzięczność za możliwość wspólnej zabawy, a także życzyli maturzystom udanych egzaminów i realizacji planów na kolejnych etapach życia.

Bohaterowie wieczoru w swoim wystąpieniu zwrócili się z serdecznymi podziękowaniami do zaproszonych gości, dyrekcji, całego grona pedagogicznego i rodziców. Za czteroletnią pracę dydaktyczną dyrekcja oraz wychowawcy zostali obdarowani kwiatami i szczerymi życzeniami.

Była to niezwykła i niezapomniana noc. Studniówka to przecież ważne wydarzenie w życiu czwartoklasistów. Bal i cztery lata nauki w technikum zostaną w pamięci każdego. Na pewno będą wspominane bardzo ciepło i z sentymentem.

Anna Osińska, Ewa Malowaniec

DSC05671 DSC05680

Udostępnij:
← ….i aby żyć siebie samego trzeba dać! Hutnik lepszy, czy pokonamy Ełk? →

Dodaj komentarz